Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII PRIVIND REVIZIILE TEHNICE SI DE REPARARE A AUTOVEHICULELOR

Număr anunț
DA34301401
Autoritate contractantă
COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ (CUI 4323152)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.646.200 RON
Data publicării
20.10.2023 11:23
Data finalizării
23.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.646.200 RON