Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII ACTUALIZARE D.A.L.I PT. OB. INV. ”CREȘTEREA PERF. TERMICE PT. CLĂDIREA PRIMĂRIEI ORAȘ BALȘ”

Număr anunț
DA34299228
Autoritate contractantă
ORASUL BALS (CUI 4286437)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.250.562 RON
Data publicării
20.10.2023 11:23
Data finalizării
23.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.250.562 RON