Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de gaurit si frezat metal Bernardo KF 16 L Vario cu afisaj digital

Număr anunț
DA34301374
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA VALAHIA DIN TARGOVISTE (CUI 4279685)
Cod CPV
42637000-0 · Masini-unelte de perforat, de alezat sau de frezat metale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.448.209 RON
Data publicării
20.10.2023 11:23
Data finalizării
23.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.448.209 RON