Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare tehnica DALI moderinizare drumuri de exploatare in comuna Filipestii de Targ

Număr anunț
DA34299602
Autoritate contractantă
COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
Cod CPV
71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.946.716 RON
Data publicării
20.10.2023 11:23
Data finalizării
23.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.946.716 RON