Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spray pentru tabla table alba albe magnetica magnetice whiteboard 250 ml DATA FLASH,Burete magnetic

Număr anunț
DA34299384
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
20.10.2023 11:23
Data finalizării
23.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON