Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lapte 3.5% gr. cutie 1L Covalact, CASCAVAL DALIA 600G, Branza proaspata de vaci dietetica 3kg Friss

Număr anunț
DA34296973
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ARMONIA (CUI 29344312)
Cod CPV
03333000-4 · Lapte de vaca proaspat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
550.152 RON
Data publicării
20.10.2023 11:23
Data finalizării
23.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550.152 RON