Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRIZE DE OXIGEN CU BARBOTOARE SI ACCESORII AFERENTE INSTALARII MIN. 50 AUTOCLAVARI

Număr anunț
DA34277801
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Cod CPV
33157800-3 · Dispozitiv de administrare a oxigenului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.761.476 RON
Data publicării
18.10.2023 11:23
Data finalizării
23.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.761.476 RON