Ofertă acceptată Cumpărare directă

organizare evenimente si transport

Număr anunț
DA34302182
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BRADENI (CUI 17789910)
Cod CPV
63511000-4 · Organizare de voiajuri cu servicii complete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.135.785 RON
Data publicării
20.10.2023 11:23
Data finalizării
23.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.135.785 RON