Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de elaborare expertiza tehnica si proiect tehnic - Reparatii la Gradinita PP Preajba

Număr anunț
DA34275863
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Cod CPV
71240000-2 · Servicii de arhitectura, de inginerie si de planificare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.165.455 RON
Data publicării
18.10.2023 11:23
Data finalizării
23.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.165.455 RON