Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stabilizator tensiune Electropower EP-SVC-1500VA-(1200W)-230V

Număr anunț
DA34282075
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.503.746 RON
Data publicării
18.10.2023 11:23
Data finalizării
23.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.503.746 RON