Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciul de hosting a site-ului valcea-infoturism.ro

Număr anunț
DA34300146
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Cod CPV
72417000-6 · Nume de domenii de internet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88 RON
Valoare atribuită
33.424.916 RON
Data publicării
20.10.2023 11:23
Data finalizării
23.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.424.916 RON

din 88 RON estimat