Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii montare suport tip carje cu coliere de prindere si lampi stradale tip led

Număr anunț
DA34280449
Autoritate contractantă
COMUNA ULMA (CUI 4327065)
Cod CPV
44523200-4 · Montaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.509.455 RON
Data publicării
18.10.2023 11:23
Data finalizării
23.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.509.455 RON