Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPA 225/55R16 99H WINTER I CEPT RS3 W462 XL PJ UN MS 3PMSF (E-4.9) HANKOOK

Număr anunț
DA34287785
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Cod CPV
34351000-2 · Pneuri pentru sarcina mica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92 RON
Valoare atribuită
2.045.181 RON
Data publicării
19.10.2023 11:23
Data finalizării
23.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.045.181 RON

din 92 RON estimat