Atribuită Cumpărare directă

Servicii de de supraveghere si urmarire a lucrari – Diriginte de santier - LOT 1, LOT 2, LOT 3 REN

Număr anunț
DA34799260
Autoritate contractantă
COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
Furnizor / câștigător
ELIAS CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L. (CUI 48639611)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
198.625 RON
Data publicării
08.01.2024 13:45
Data finalizării
09.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198.625 RON