Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor publice- PROCEDURA SIMPLIFICATA

Număr anunț
DA34283467
Autoritate contractantă
COMUNA CONOP (PRIMARIA COMUNEI CONOP) (CUI 3519143)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.319.094 RON
Data publicării
19.10.2023 11:23
Data finalizării
23.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.319.094 RON