Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii SSM - CSTM- PSI petru CJ Valcea și SPJ Salvamont Salvaspeo Valcea

Număr anunț
DA34299346
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Cod CPV
71317210-8 · Servicii de consultanta sanitara si de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.370.004 RON
Data publicării
20.10.2023 11:23
Data finalizării
23.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.370.004 RON