Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare mobilier - Construire Gradinita P+E cu program prelungit comuna Sanmartin

Număr anunț
DA34300718
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.023.602 RON
Data publicării
20.10.2023 11:23
Data finalizării
23.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.023.602 RON