Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bancă pentru curtea scolii, Container colectare selectiva, Cosuri de gunoi (set 3 coșuri)

Număr anunț
DA34275328
Autoritate contractantă
Orasul Tg.Ocna (Consiliul local Tg.Ocna) (CUI 4278620)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.596.566 RON
Data publicării
18.10.2023 11:23
Data finalizării
23.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.596.566 RON