Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie carucior tip platforma 300 kg - 3 buc şi carucior marfa cu coarne 200 kg - 1 buc

Număr anunț
DA34272747
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Cod CPV
34912000-3 · Carucioare de bagaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.079.081 RON
Data publicării
18.10.2023 11:23
Data finalizării
23.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.079.081 RON