Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. de expertiza tehnica si intocm. docum. tehnica de proiectare lucrari la Depoz. Central de mat.

Număr anunț
DA34282504
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
71240000-2 · Servicii de arhitectura, de inginerie si de planificare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.903.891 RON
Data publicării
18.10.2023 11:23
Data finalizării
23.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.903.891 RON