Ofertă acceptată Cumpărare directă

gps tracker TK915 cu magnet

Număr anunț
DA34315377
Autoritate contractantă
DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
Cod CPV
38112100-4 · Sisteme de navigare si de pozitionare globala (GPS sau echivalente) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.499.548 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
24.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.499.548 RON