Ofertă acceptată Cumpărare directă

amenajare curte alei - 325 mp

Număr anunț
DA34315035
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi" Botosani (CUI 3748457)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.743.301 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
24.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.743.301 RON