Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dosar plastic A4 cu sina si perforatii

Număr anunț
DA34306874
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE CULTURĂ SI ARTE ARGEȘ (CUI 45862987)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.744.890 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
24.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.744.890 RON