Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de revizie/întreținere pentru autovehiculul AB-09-CKC – Dacia Duster

Număr anunț
DA34300385
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1 RON
Valoare atribuită
36.442.410 RON
Data publicării
20.10.2023 11:23
Data finalizării
24.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.442.410 RON

din 1 RON estimat