Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE IGIENICA ALBA, 3 STRATURI, 10 ROLE/PACHET

Număr anunț
DA34315336
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CORUND (CUI 4246130)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.675.619 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
24.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.675.619 RON