Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Reparatii Auto DACIA LOGAN / MS 14 AJOCF ANUNT 17048/18.10.2023

Număr anunț
DA34316266
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.107.510 RON
Data publicării
24.10.2023 11:23
Data finalizării
24.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.107.510 RON