Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oglinda când ți-ar arăta...Discursul critic a șase scriitori români postbelici” de Sorin lagăru-Dina

Număr anunț
DA34308893
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL LITERATURII ROMANE (CUI 4192510)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.459.436 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
24.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.459.436 RON