Atribuită
Anunț de participare
Servicii topo-cadastrale pentru realizarea lucrarilor de inregistrare sistematica pe sectoare cadastrale in vederea inscrierii in cartea funciara a imobilelor din extravilanul U.A.T. Comuna Calarasi.
- Număr anunț
- SCN1025518
- Autoritate contractantă
- COMUNA CALARASI (CUI 5001910)
- Furnizor / câștigător
- TOPOSURVEY SRL (CUI 19057539)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.252,10 RON
- Valoare atribuită
- 130.234,86 RON
- Data publicării
- 09.11.2018 18:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1010460
- Termen limită
- 26.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031199
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa.pdf.p7s
- Contract.pdf.p7s
- Documentatie atribuire.pdf.p7s
- FisaDate_DF1031199.pdf
- Formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TOPOSURVEY SRL CUI RO 19057539
Valoare atribuită
130.234,86 RON
din 130.252,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro