Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 62,0% sub estimat

Servicii prestate de personalul de asistenţă medicală asistent medical generalist

Număr anunț
SCN1025516
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
BODREA I. MARCELA - AISTENT MEDICAL GENERALIST (CUI 39942259)
Cod CPV
85141200-1 · Servicii prestate de personalul de asistenta medicala (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112.500 RON
Valoare atribuită
42.720 RON 62,0% sub estimat
Data publicării
09.11.2018 17:56
Anunț de atribuire
SCNA1009666
Termen limită
21.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1029732

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 112.500 RON Adjudecat: 42.720 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii prestate de personalul de asistenţă medicală asistent … 22.500 RON Anulat
2 Servicii prestate de personalul de asistenţă medicală asistent … 22.500 RON Anulat
3 Servicii prestate de personalul de asistenţă medicală asistent … 22.500 RON BODREA I. MARCELA - AISTENT MEDICAL GENERALIST 21.600 RON ↓4,0%
4 Servicii prestate de personalul de asistenţă medicală asistent … 22.500 RON Anulat
5 Servicii prestate de personalul de asistenţă medicală asistent … 22.500 RON Persoana fizica independenta 21.120 RON ↓6,1%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

42.720 RON

din 112.500 RON estimat 62,0%

Adjudecat la 38,0% din estimat · economie 69.780 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.