Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

“Furnizare Ecograf Cardiac DOPPLER’’

Număr anunț
SCN1025400
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310.000 RON
Valoare atribuită
309.500 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
09.11.2018 16:15
Anunț de atribuire
SCNA1010033
Termen limită
27.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1031210

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

309.500 RON

din 310.000 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.