Atribuită
Anunț de participare
Proiectare și execuție lucrări de extindere a rețelei publice de apă având ca temă “EXTINDERE REŢEA DE ALIMENTARE CU APĂ ÎN LOCALITĂŢILE HERGHELIA, CULPIU ŞI BOZED, COMUNA CEUAŞU DE CÂMPIE, JUDEŢUL MUREŞ”
- Număr anunț
- SCN1025370
- Autoritate contractantă
- COMUNA CEUASU DE CIMPIE (CUI 4323586)
- Furnizor / câștigător
- MONTREPCOM SRL (CUI 1220985)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.761.722 RON
- Valoare atribuită
- 3.761.322 RON
- Data publicării
- 09.11.2018 14:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1015958
- Termen limită
- 03.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031320
Documente
Documentația de atribuire
- acord contractual apa ceuasu.pdf.p7s
- caiet de sarcini apa ceuasu.pdf.p7s
- ceuasu de cimpie apa herghelia SF.part1.rar.p7s
- ceuasu de cimpie apa herghelia SF.part2.rar.p7s
- FisaDate_DF1031320.pdf
- Formulare apa ceuasu.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MONTREPCOM SRL CUI RO 1220985
Subcontractanți 1
INSTA GRUP S.A. CUI RO 9808027
Valoare atribuită
3.761.322 RON
din 3.761.722 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro