Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
FURNIZARE APARATURA MEDICALA - ECOGRAF
- Număr anunț
- SCN1025365
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.084,03 RON
- Valoare atribuită
- 209.000 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 09.11.2018 14:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1010020
- Termen limită
- 20.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031054
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini - ecograf_signed.pdf
- FisaDate_DF1031054.pdf
- model contract de furnizare - ecograf_signed.pdf
- model Formulare.docx.docx
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
209.000 RON
din 210.084,03 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 1.084,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.