Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,8% sub estimat
Cartuse Toner pentru imprimante, copiatoare si aparate fax, necesare pentru desfasurarea activitatii in cadrul SRTFC Bucuresti
- Număr anunț
- SCN1025356
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.041 RON
- Valoare atribuită
- 76.739,12 RON 14,8% sub estimat
- Data publicării
- 09.11.2018 13:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1010819
- Termen limită
- 28.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031139
Documente
Documentația de atribuire
- 3.Documentatie Atribuire-semnat.docx.p7s
- Anexa C-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Toner-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1031139.pdf
- Model contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DINALUCRI SRL CUI RO 14509820
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Oferta 3
Individuala
Ofertant
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Valoare atribuită
76.739,12 RON
din 90.041 RON estimat
14,8%
Adjudecat la 85,2% din estimat · economie 13.301,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.