Atribuită Anunț de participare

Achiziție buldoexcavator

Număr anunț
SCN1025350
Autoritate contractantă
Comuna Lehliu (Primaria Comunei Lehliu) (CUI 3796748)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267.863,75 RON
Valoare atribuită
267.860 RON
Data publicării
09.11.2018 13:37
Anunț de atribuire
SCNA1011392
Termen limită
23.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1030727

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Oferta 2 Individuala
Ofertant
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411

Valoare atribuită

267.860 RON

din 267.863,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.