Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 77,9% sub estimat

Furnizare autovehicule prin închiriere pe termen lung

Număr anunț
SCN1025343
Autoritate contractantă
Romactiv Business Consulting (CUI RO15203674)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156.720 RON
Valoare atribuită
34.680 RON 77,9% sub estimat
Data publicării
09.11.2018 11:47
Anunț de atribuire
SCNA1011710
Termen limită
10.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1031172

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

34.680 RON

din 156.720 RON estimat 77,9%

Adjudecat la 22,1% din estimat · economie 122.040 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.