Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,4% sub estimat

Executia lucrarilor de reabilitare si modernizare Camin Cultural din Localitatea Cuvin, Comuna Ghioroc jud Arad

Număr anunț
SCN1025329
Autoritate contractantă
Comuna Ghioroc (CUI 3520237)
Furnizor / câștigător
PRESTOVIT S.R.L. (CUI 6189724)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
768.938,38 RON
Valoare atribuită
719.944,73 RON 6,4% sub estimat
Data publicării
09.11.2018 11:38
Anunț de atribuire
SCNA1014787
Termen limită
26.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1031176

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
PRESTOVIT S.R.L. CUI RO 6189724
Terți susținători 1
TEHNODOMUS S.R.L. CUI RO 5596002
Oferta 2 Individuala
Ofertant
MASTERCONSTRUCT SRL CUI RO 18882057

Valoare atribuită

719.944,73 RON

din 768.938,38 RON estimat 6,4%

Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 48.993,65 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.