Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,0% sub estimat
Servicii de realizare a lucrărilor de înregistrare sistematică în comuna Rîciu, județul Mureș - Finanţarea IV
- Număr anunț
- SCN1025309
- Autoritate contractantă
- COMUNA RICIU (CUI 4375941)
- Furnizor / câștigător
- TEODOL SRL (CUI 15515668)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 155.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.149,84 RON 16,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.11.2018 11:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1011162
- Termen limită
- 20.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031071
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract de servicii model.docx.p7s
- FisaDate_DF1031071.pdf
- Formulare model.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TEODOL SRL CUI RO 15515668
Valoare atribuită
130.149,84 RON
din 155.000 RON estimat
16,0%
Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 24.850,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.