Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,3% sub estimat
Furnizare costume populare pentru investiția: „DOTAREA CĂMINULUI CULTURAL DIN SAT BAIA, COMUNA BAIA, JUDEȚUL SUCEAVA”
- Număr anunț
- SCN1025300
- Autoritate contractantă
- Comuna BAIA (CUI 4674790)
- Cod CPV
- 18000000-9 · Imbracaminte, incaltaminte, articole de voiaj si accesorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.716,01 RON
- Valoare atribuită
- 22.900 RON 20,3% sub estimat
- Data publicării
- 09.11.2018 10:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1012405
- Termen limită
- 26.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030789
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini.pdf.p7s
- contract-conditii generale.PDF.p7s
- contract-conditii specifice.PDF.p7s
- contract.PDF.p7s
- FisaDate_DF1030789.pdf
- FISE TEHNICE COSTUME.PDF.p7s
- Formulare.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
EUROVOX SRL CUI 7838269
Oferta 2
Individuala
Ofertant
STEAUA POLARĂ SRL CUI 2177417
Oferta 3
Individuala
Ofertant
GERMROM TRADING IMPORT EXPORT SRL CUI RO 14417327
Valoare atribuită
22.900 RON
din 28.716,01 RON estimat
20,3%
Adjudecat la 79,7% din estimat · economie 5.816,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.