Acasă · Licitații
· Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
Furnizare dotări multimedia pentru investiția: „DOTAREA CĂMINULUI CULTURAL DIN SAT BAIA, COMUNA BAIA, JUDEȚUL SUCEAVA”
- Număr anunț
- SCN1025297
- Autoritate contractantă
- Comuna BAIA (CUI 4674790)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 32000000-3 · Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 208.944,69 RON
- Valoare atribuită
- 206.489 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.11.2018 10:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1012701
- Termen limită
- 26.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030790
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini.PDF.p7s
- contract -conditii generale.PDF.p7s
- contract-conditii specifice.PDF.p7s
- Contract.PDF.p7s
- FisaDate_DF1030790.pdf
- FISE TEHNICE MULTIMEDIA.PDF.p7s
- Formulare.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Valoare atribuită
206.489 RON
din 208.944,69 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 2.455,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.