Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 55,6% sub estimat
SERVICII DE PROIECTARE PRIVIND REALIZAREA PROIECTULUI TEHNIC, CAIETE DE SARCINI, DETALII DE EXECUTIE, DOCUMENTATII PENTRU OBTINEREA AVIZELOR, ACORDURILOR SI ASISTENTA TEHNICA DIN PARTEA PROIECTANTULUI PE PERIOADA DERULARII LUCRARILOR aferente proiectului “CANALIZAREA APELOR MENAJERE IN LOCALITATEA REMETEA CHIOARULUI, DIN COMUNA REMETEA CHIOARULUI, JUDETUL MARAMURES”
- Număr anunț
- SCN1025075
- Autoritate contractantă
- Comuna Remetea Chioarului (CUI 3694586)
- Furnizor / câștigător
- XALLO TEHNIC SRL (CUI 32069301)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.155,95 RON
- Valoare atribuită
- 40.000 RON 55,6% sub estimat
- Data publicării
- 09.11.2018 10:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1013435
- Termen limită
- 27.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030489
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Planse desenate - 1.pdf.p7s
- 10. Planse desenate - 2.pdf.p7s
- 6. Formulare si model contract - 2 (rev).pdf.p7s
- 6. Formulare si model de contract - 1.pdf.p7s
- 9. Specificatii tehnice - SF si clarificari.pdf.p7s
- Caiet de sarcini rev.pdf.p7s
- FisaDate_DF1030489.pdf
- PROPUNERE FINANCIARA.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
XALLO TEHNIC SRL CUI 32069301
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PROIECT AIC S.R.L. CUI 35735005
Valoare atribuită
40.000 RON
din 90.155,95 RON estimat
55,6%
Adjudecat la 44,4% din estimat · economie 50.155,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.