Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,8% sub estimat
Servicii de proiectare – intocmire Protect Tehnic, Detalii de Executie, Documentatii avize - si Asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada executiei lucrarilor pentru obiectivul de investitie „Reabilitare si modernizare Gradinita nr. 2 Liveni, comuna Manoleasa, jud. Botosani”
- Număr anunț
- SCN1025293
- Autoritate contractantă
- Comuna Manoleasa (CUI 3643906)
- Furnizor / câștigător
- PRO CONSULTING EXPERT SRL (CUI 34761995)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.500 RON 3,8% sub estimat
- Data publicării
- 09.11.2018 09:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1014345
- Termen limită
- 29.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031159
Documente
Documentația de atribuire
- 4. draft contract.docx.p7s
- 5. SECTIUNEA FORMULARE SERVICII.doc.p7s
- Audit Gradinita nr. 2 Liveni, comuna Manoleasa, judetul Botosani.pdf.p7s
- CAIET SARCINI.PDF.p7s
- DALI_parte scrisa.pdf.p7s
- DALI_piese desenate Gradinita Liveni.pdf.p7s
- ExpertizaTehnica.Gradinita Liveni.pdf.p7s
- FisaDate_DF1031159.pdf
- Studiu topo.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PRO CONSULTING EXPERT SRL CUI RO 34761995
Subcontractanți 1
YOU S.S. S.R.L. IASI CUI 23831270
Valoare atribuită
12.500 RON
din 13.000 RON estimat
3,8%
Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.