Ofertă acceptată Cumpărare directă

51B2H00 CARTUS TONER BLACK (8500 PAG) COMPATIBIL NOU LEXMARK MS417 MS517 MS617 MX417 MX517 MX617

Număr anunț
DA34314915
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean Salvamont - Salvaspeo Cluj (CUI 15729580)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
24.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON