Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PROSOAPE HARTIE

Număr anunț
DA34302451
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE "CORIOLAN DRAGULESCU (CUI 2488480)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.107.812 RON
Data publicării
20.10.2023 11:23
Data finalizării
24.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.107.812 RON