Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție cazan pe lemn cu gazeificare de 50 kW, cu montare

Număr anunț
DA34315401
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Porumbesti (CUI 17352648)
Cod CPV
45300000-0 · Lucrari de instalatii pentru cladiri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.831.600 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
24.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.831.600 RON