Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de compartimentare spatiu farmacie cu circuit inchis Sediul Central, str. Martir Marius C.

Număr anunț
DA34310178
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
42.129.451 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
24.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.129.451 RON