Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator in gel 12 V, 77 Ah pentru DIRU-STIC, conform ref. 86391/12.10.2023 si oferta/05.10.2023

Număr anunț
DA34314041
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Cod CPV
32553000-4 · Piese pentru aparate electrice telefonice sau telegrafice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.572.582 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
24.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.572.582 RON