Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat
Servicii de proiectare – intocmire Protect Tehnic, Detalii de Executie, Documentatii avize - si Asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada executiei lucrarilor pentru obiectivul de investitie „Reabilitare si modernizare Gradinita nr. 5 Zahoreni, comuna Manoleasa, judetul Botosani”
- Număr anunț
- SCN1025287
- Autoritate contractantă
- Comuna Manoleasa (CUI 3643906)
- Furnizor / câștigător
- PRO CONSULTING EXPERT SRL (CUI 34761995)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.000 RON
- Valoare atribuită
- 16.500 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 09.11.2018 09:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1014348
- Termen limită
- 28.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031158
Documente
Documentația de atribuire
- 4. draft contract.docx.p7s
- 5. SECTIUNEA FORMULARE SERVICII.doc.p7s
- Audit Grădiniță nr. 5 Zahoreni, comuna Manoleasa, județul Botoșani.pdf.p7s
- Caiet sarcini0001.PDF.p7s
- DALI_Parte desenata.pdf.p7s
- DALI_Parte scrisa.pdf.p7s
- Expertiza Tehnica Gradinita Zahoreni.pdf.p7s
- FisaDate_DF1031158.pdf
- Studiul geo.pdf.p7s
- Studiul topo.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PRO CONSULTING EXPERT SRL CUI RO 34761995
Subcontractanți 1
YOU S.S. S.R.L. IASI CUI 23831270
Valoare atribuită
16.500 RON
din 17.000 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.