Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,0% sub estimat

„Servicii de reparare si de intretinere aparate de aer conditionat, ventiloconvectoare si agregate de preparare tip Chiller”

Număr anunț
SCN1025255
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
INTERFRIG SERVICE SRL (CUI 16324020)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399.398,40 RON
Valoare atribuită
335.491,82 RON 16,0% sub estimat
Data publicării
09.11.2018 08:22
Anunț de atribuire
SCNA1010841
Termen limită
05.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1030999

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
INTERFRIG SERVICE SRL CUI RO 16324020
Oferta 2 Individuala
Ofertant
UTI GRUP S.R.L. CUI RO 5394305

Valoare atribuită

335.491,82 RON

din 399.398,40 RON estimat 16,0%

Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 63.906,58 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.