Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,0% sub estimat
Servicii catering formare P1
- Număr anunț
- SCN1025253
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU BIORESURSE ALIMENTARE IBA BUCURESTI (CUI RO27285465)
- Furnizor / câștigător
- COMPLEX DELTA SRL (CUI 2361176)
- Cod CPV
- 55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235.200 RON
- Valoare atribuită
- 176.400 RON 25,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.11.2018 08:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1009690
- Termen limită
- 26.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031003
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.PDF.p7s
- Draft contract servicii-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1031003.pdf
- formulare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
COMPLEX DELTA SRL CUI 2361176
Valoare atribuită
176.400 RON
din 235.200 RON estimat
25,0%
Adjudecat la 75,0% din estimat · economie 58.800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.