Ofertă acceptată Cumpărare directă

RETEA WI-FI

Număr anunț
DA34301659
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA NR.3 (CUI 4204160)
Cod CPV
50330000-7 · Servicii de intretinere a echipamentului de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.732.407 RON
Data publicării
20.10.2023 11:23
Data finalizării
24.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.732.407 RON